Nasz pylon po 9 latach. Serwis reklamy dla firmy ZAKPOL

W waszych zapytaniach często pojawiają się pytania odnośnie wytrzymałości naszych realizacji, czy ewentualnych napraw.

Usługi serwisowe realizujemy bezpłatnie przez okres dwóch lat od momentu zrealizowania zamówienia.

Natomiast bardzo rzadko zdarza nam się taki wyjazd. Na etapie wykonywania reklamy poprzez dobór odpowiednich materiałów i technologii wykonania eliminujemy potencjalne i typowe usterki.

Wszystko po to, żeby klient cieszył się długo swoją reklamą i żeby wyjazdy serwisowo naprawcze ograniczyć do minimum.

9 lat temu wykonywaliśmy pylony dla firmy ZAKPOL. Niedawno klient poprosił nas o wymianę instalacji elektrycznej. Po tylu latach niektóre ledy przestały świecić i żeby nie wymieniać modułów co chwile, zajęliśmy się kompleksową wymianą całego okablowania. Zamontowaliśmy również czujnik zmierzchu. To rozwiązanie jest ekonomiczne i ekologiczne zarazem. Pylony będą odtąd świecić tylko po zmroku.

Najbardziej nas ucieszyło, że nie trzeba było wymieniać, żadnego elementu z dibondu. Dokleiliśmy jedynie środek literki P 🙂 Nie było żadnych oznak upływu czasu. Żadnej rdzy, zacieków czy odbarwień i wszystko, co przykleiliśmy, było na swoim miejscu.

Takie momenty napawają nas dumą, bo potwierdzają, że swoją pracę wykonujemy najlepiej jak potrafimy. Stoi za nami ogromne doświadczenie i wiedza i widać to po takich realizacjach sprzed prawie 10 lat.

Poniżej zobaczcie zdjęcia z montażu i serwisu sprzed kilku dni i te z 2013 roku.

Poniżej realizacje z maja 2022 roku