Cezary Pazura, hipopotam i nowy salon – współpraca z marką CERMAG

 

Niedawno na vizer.pl pojawił się artykuł o naszej współpracy z marką BMW (możecie go zobaczyć tutaj: https://www.vizer.pl/nowoczesne-rozwiazania-i-nietypowe-realizacje-czyli-nasza-wspolpraca-z-marka-bmw/).  Nie jest to jedyna firma z którą od lat z satysfakcją współpracujemy.
Kolejną marką, która obdarzyła naszą firmę zaufaniem jest CERMAG. Ta ogólnopolska firma zajmująca się sprzedażą ceramiki oraz wyposażenia łazienek od lat cieszy się zaufaniem Klientów. Nieprzerwanie od 2012 roku jest nagradzana prestiżowym wyróżnieniem „SALON ROKU” w kategorii Łazienka. Cieszymy się, że możemy być współtwórcami tego sukcesu. Zwłaszcza, że my także współpracujemy z tą marką od 2012 roku, wierzycie w takie przypadki? 🙂

 

Nasze realizacje dla marki CERMAG obejmują różne nośniki. Mamy w naszym portfolio ogromne wydruki na siatkach mesh, jak na zdjęciach powyżej (realizacja oraz montaż).
Mamy także reklamy z siatki mesh zawieszone na specjalnej konstrukcji stworzonej na życzenie i wg wytycznych Klienta (poniżej).

Niedawno powstał nowy salon marki CERMAG w galerii Pruszkowska 54, a my mieliśmy przyjemność stworzyć dla nich całe zaplecze wizualne. Powstały więc:
  • podświetlane kasetony:

  • podświetlane ścianki wystawowe wykonane z tkaniny, zamontowane przy użyciu specjalnego systemu napinającego,

  • oraz zewnętrzny kaseton z dibondu, odporny na warunki klimatyczne.

Kasetony marek IMOLA i DURAVIT (ich produkty znajdziecie w salonach CERMAG) to również nasze dzieło.
Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele udanych wspólnych przedsięwzięć.

Aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi realizacjami zapraszamy na firmowego facebook’a: fb.com/Agencja.Reklamowa.Vizer